Klienti

Garden CarrierNina Garden a Garden Carrier

E-shop zaměřený na ekologické produkty, přírodní kosmetiku, hračky, doplňky pro miminka, děti i dospělé – vše bez omezení na straně účelnosti, designu a tvůrčího rozvoje. Dokonalé “užité umění”.

www.gardencarrier.cz

KalisekIlona Bittnerová a Kalíšek

Internetový obchod s největším výběrem menstruačních kalíšků nabízí i mnoho dalších variant menstruační hygieny. A nejenom to – zabývá se tématy jako je svobodná menstruace, bolestivá premenstruační fáze, historie menstruačních pomůcek, nehormonální antikoncepce, bio kosmetika…          Cílem je, aby každá žena našla pro sebe tu pravou a zdravotně nezávadnou variantu menstruační hygieny. 

Ilona je cestovatelka, podnikatelka, matka, farmářka.
Většina věcí, které ji nadchnou v osobním životě, se projeví také na jejím webu – protože její práce je pro ni zároveň koníčkem.

www.kalisek.cz | www.ecstatictravel.com  | www.ecstaticfashion.com

K. BanaKateřina Černá a K. Bana

Obchod s designovým oblečením ze 100% lnu, inspirovaným jógou, tandem, volným časem a cestováním.

www.kbana.eu

Ecstatic WisdomLilia Khousnoutdinova a Cesta extáze

Zakladatelka společenství Přátelé Bhútánu a iniciátorka založení nadace Šťastné Česko, návrhářka, průvodkyně po posvátných místech v Anglii a Asii. Vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života pomocí přednášek, prožitkových seminářů a poznávacích zájezdů.

Spoluzakladatelka prvního výcviku kněžek / ceremonialistek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů.

www.cestaextaze.cz | www.ecstaticfashion.com | www.ecstatictravel.com | www.pratelebhutanu.cz | www.friendsofbhutan.czwww.zenskepribehy.cz

MoyomiKamila Boudová a Moyomi

Kamila patří k předním českým odbornicím na módní obchod a udržitelnou módu s profesními zkušenostmi napříč textilním a oděvním        průmyslem v Německu, Londýně a Paříži. V současné době žije a působí především v Paříži, kde vyučuje předměty Product Development a Sustainable Fashion na vysoké škole módního obchodu MOD’SPE.

Autorka Moyomi – platformy pro profesionály i spotřebitele, kteří hledají smysluplné alternativy v módním průmyslu. Od roku 2014 vede na    českém a slovenském trhu vzdělávací workshopy v oblasti módního obchodu a udržitelné módy. Podporuje tak růst lokální ekonomiky a                zodpovědného podnikání i spotřeby.

www.moyomi.com | www.sustainablefashionday.cz

Lucie van Koten a Život podle Lucie

Bio bloggerka podporující ekologickou kosmetiku, udržitelný životní styl a projekty mající hlubší smysl.

www.zivotpodlelucie.cz

SuviAnna Hrudková a Suvi + Matias

Již 10 let se obchod věnuje ekologickým a přírodním materiálům, prodeji i výrobě etické / udržitelné módy a fairtrade produktů.       Designové skandinávské značky, které byly základním sortimentem v roce 2006, brzy doplnily krásné šaty od People Tree, které se staly oblíbenou součástí mnoha českých šatníků.

V současné době prodává 22 designových značek z Anglie, Francie a Skandinávie, fairtrade doplňky a dobroty a zároveň podoporuje české společnosti s produkty v biokvalitě, vyrábějící dle etických principů.

www.suvionline.cz

garland_website_bl

Patricie a Vesna bohyně

 Hudební projekt v čele se čtyřmi osobitými ženami, které představují slovanské bohyně jara, léta, podzimu a zimy. Stylově propojuje slovanský folklór a klasickou hudbu, objevují se v ní i prvky jazzu a world music. Písně, vytvořené frontmankou Patricií, se vyznačují jímavými melodiemi a snovou harmonií, texty navozují obrazy přírody a tradičního lidového života. Aranže Dominika Svobody obohacují písně o filmovou atmosféru.

www.vesnabohyne.cz | www.patriciemusic.cz 

logo-1 (kopie)

Petra Plemlová a Unuo 

Výrobce dětského softshellového oblečení, látkových plenek a doplňků, šitých v Táboře.

www.unuo.cz | www.unuodesign.cz

Předchozí spolupráce:

Lucie Harnošová a Brána k dětem