top of page

Péče

směs rostlin, listů a květů
Po povrchu

Osobní / online konzultace aktuálního stavu těla a mysli, případných komplikací. Dotýká se základních témat, se kterými se člověk potýká a přináší první jednoduché vhledy a bylinná řešení. 

kvetoucí třezalka
Do hloubky

Náročnější a obsáhlejší cesta do nitra osobnosti, která přesahuje meze běžného rozhovoru a soustředí se na prožitek skrze lesní terapii, metodu soucitného dotazování, postupnou práci s rostlinami. Tato konzultace vyžaduje větší investici času a pozornosti.

krajina Jeseníky
Semináře

Jednodenní a víkendové tematické pobyty a semináře, v Jeseníkách, Rychlebech a Praze.

Deer medicine využívá schopnost pozorování a empatie. Naslouchá, zpracovává slyšené a nachází prostředky k tomu, aby v člověku podpořil vše, co jej činí dobrým. Vnitřní klid, pozitivní mysl, harmonické tělo.

Neopomíjí nebezpečí a situace, ve kterých se člověk ztrácí. Umí jimi projít bez větších zranění a poučit se, najít vždy něco nového, co jej posílí. Uchovat si schopnost vidět světlo i v temné chvíli a rozšiřovat jej.

Tímto vznikají ve spolupráci s rostlinami bylinné směsi, extrakty a další preparáty, které se dotýkají potřebných míst, nebo vyplňují ta prázdná. Posilují, vyživují, zklidňují, hřejí, chladí, provokují. 

Cokoliv je potřeba.

Veronika Alexová © 2023 

Photo © foxfromthemill 

bottom of page