Reference

„S Veronikou si rozumíme na osobní rovině a proto se mi s ní velmi dobře pracuje. Jsme schopny dohromady najít témata, která mě baví a zároveň se hodí do médií.

Také jsem v ní našla skvělého poradce pro situace, ve kterých si nejsem jistá, zda jsou pro můj mediální obraz dobré nebo ne. Líbí se mi její otevřenost. Nemusím mít obavy, že mi říká něco jen proto, že je to výhodné pro nový článek. Vždy myslí i na širší souvislosti. A také je skvělé, že když je něco špatně – resp.když je něco špatně z Veroniky pohledu, řekne mi to a můžeme o tom diskutovat. Zpětná vazba je pro mne moc důležitá.

Těším se na příští rok a jsem zvědavá, jaké výzvy v podobě rozhovorů a kontroverzních témat mi Veronika připraví!“

Ilona Bittnerová

Po několika letech spolupráce mi nezbývá než říct, že jsem z Veroniky naprosto nadšená a velice ráda ji doporučuji dál!

Vymýšlí úžasné netradiční PR strategie, kreativně směřuje články a umí doupravit texty tak, aby každé slovo dopadlo na své místo. Je s ní vždy velice příjemné jednat, je přátelská a má výborný smysl pro humor.

Dává upřímné zpětné vazby bez zkrášlování, což já osobně hluboce oceňuji. Je neuvěřitelně trpělivá a chápavá… určitě párkrát bych na jejím míste sebe poslala někam hodně daleko, ale Veronika vždy jen vymyslela úžasnou alternativní variantu, která fungovala s mým neustále a neprakticky měnícím se životem…

Díky jejímu úsilí jsme měly asi nejúspěšnější rok vůbec, co se PR týče!

(2016)

– Lilia Khousnotdinova
Lilia TEDxWomenPragueLilia na TEDxPragueWomen

„I have been working with Veronika for almost a year now.

Dedicated to sustainable fashion and emerging in Czech Republic I really appreciate the services and sensibility to the subject and situation that Veronika provides. She balances well between fashion / eco / business media to create the right profile for me, she is very helpful on many side jobs I am dealing with as a young entrepreneur and she is also very supportive and personal when I am doubting myself and I need that extra boost to keep going.

Many thanks for all the press coverage, Veronika, and all the talking and sharing we have had.

– Kamila BoudováKamila DVTVKamila v DVTV

Další reference >