top of page
fajn_tajm_prezentace.png
Víkendový pobyt pro páry SVOBODA u Fajn TAJM.

21. - 23. června 2024

Černá Voda 258, Staré Podhradí, 790 54

Víkendový pobyt vhodný pro páry, spojující prožitek všech smyslů, pasivní odpočinek i fyzickou a duševní aktivitu. Dovoluje užít si čas tak, jak se vám v daný moment bude chtít. Jeden z vás může absolvovat celý program (nebo jeho část) a druhý si užije čas po svém. 

Třeba využijete možnost prozkoumat okolí, na kole nebo pěšky.

Nebo se začtete do knih, polenošíte na terase či budete dlouho spát.

Je to jen a jen na vás.

Doprovázet vás bude kvalitní strava v odlehčeném, vegetariánském stylu, i sytá polévka, která bude dostupná po celý den.

Počet účastníků je omezen na 5 párů / dvojic.

Ubytování Fajn Tajm Rychleby

SVOBODA  VOLBY

Prostředí Fajn TAJM umožňuje pestrost pohybu. Ať už setrvání v těsném dosahu domu, lenošení na terase nebo v příjemných zákoutích uvnitř. I procházky po okolí, intenzivnější kontakt s ryzí a čistou přírodou Rychlebských hor.

 

cyklo

K dispozici pro využití jsou dvě trailová a dvě elektrokola. Přivézt si samozřejmě můžete i to svoje. Rychlebské stezky jsou nedaleko, na elektru si je neprojedete, ale můžete je využít pro objevení zapomenutých cest k lomům nebo zaniklým osadám - místům, kde se zastavil čas.

knihy

Pokud se vám bude chtít zůstat o samotě, můžete tak učinit třeba s knihou - v naší knihovně najdete mnoho titulů, mapujících slovem, fotografií i kresbou historii i současnost Rychleb.

procházky po okolí

Pakliže se budete chtít “vydýchat” individuálně, můžete vyrazit do přihlehlých luk a kopců po svých. K dispozici vám dáme turistické mapy a tipy na krásná místa.

 

wellness

Každý večer můžete relaxovat v našem wellness prostoru, který zahrnuje finskou saunu, infrasaunu a venkovní vířivku.

FAJN  TAJM

Zkušenosti ze vzdělávacích projektů a svérázná kreativita se odrazila ve vytvoření místa v tichu přírody, ideálního pro zastavení, nadechnutí se, opětovné připomenutí toho, jak krásné a úlevné může být nicnedělání.
Stopy venkovské architektury propojené s minimalismem v designu a směřování k udržitelnému životnímu stylu dávají místu i člověku možnost volného pohybu, nezatíženého tím, co se musí / mělo by.

AP_vitez_2023_Penziony_C_CZ__2x.png

LEKTORKY

marie_edited_edited.jpg
Marie Macková

pohybové plynutí, jóga, majitelka Fajn TAJM

Ve své tvorbě čerpá z dlouholeté praxe ředitelky mateřské školy, se specializací na pohybové, kreativní a ekologické vzdělávání - a také spolumajitelky rodinné obchodní firmy. Prošla sebezkušenostním somatickým výcvikem Vědomé tělo I. v DanceLab u Reny Milgron.

Absolvovala certifikovaný kurz lektorky jógy, rozšířila jej směrem k Ashtanga Vinyasa józe, doplnila kurzem Jóga ve vzduchu. Ráda propojuje účinky jógy s hudbou prostřednictvím muzikorelaxace. Při vedení lekcí vychází z vlastních zkušeností, což jí umožňuje předávat své znalosti a techniky s osobním přístupem a empatií.

Propojuje pohyb těla s dechovými technikami, meditací, zvukovou relaxací a sebe-péčí skrze dotyk a čichové vjemy.

Veronika Alexová

Lesní terapie, práce s rostlinami

Prošla profesním kolečkem reklamní agentury, vydavatelství vysokonákladových titulů a zahraničního televizního kanálu. Poté se 10 let věnovala PR ekologických a udržitelných subjektů.

V současné době studuje na Matthew Wood Institute of Herbalism.
Vzdělání doplňuje kurzy na Otherworld Well Hedge School. Postupně absolvuje také certifikované kurzy soucitného dotazování a práce s traumatem, vedené Gáborem Maté.

 

Věnuje se vzdělávání, je autorkou různorodých well-being textů. Pracuje na rozsáhlé zahradě, v ryzím kontaktu se vším živoucím.

veronika.png

CENA

V CENĚ JE ZAHRNUTO:

ubytování pro 2 osoby / pokoj*

lektorné lesní terapie  / přípravy signature směsi pro 1 os.

lektorné 2x ranní a 2x odpolední jógy pro 1 os.

polopenze: lehká vegetariánská strava - snídaně, večeře, průběžný volný nealko bar, ovoce a sytá polévka pro 2 os.

wellness pro 2 os.

*příplatek v případě samostatného pokoje pro 1 osobu je 500,- / noc

 

Něco navíc:

půjčení trekového nebo elektrokola  (700,- nebo 1100,-/den)

individuální konzultace Rostlina a Ty nebo individuální lekce jógy (800,-/hod)

9.600,- / 10.000,- (dle druhu pokoje)

Veronika Alexová © 2023 

Photo © foxfromthemill 

bottom of page